Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Nowość 

Dla klientów z Warszawy i okolic wprowadzamy NOWĄ usługę - UDRAŻNIANIE domowych instalacji kanalizacyjnych

Dowiedz się więcej


 

Młynki

In Sink Erator

LC-50 

są już dostępne w ciągłej sprzedaży.

 

UWAGA 

Nowa cena !

 


 

 

Masz problem z montażem młynka w zlewie ceramicznym ?

Zapytaj o przedłużony lej odpływowy...

 

Zalety wody alkalicznej:

- Naturalny przeciwutleniacz - oznacza, że w wodzie alkalicznej są wolne elektrony, tj. elektrony, które mogą być przekazane. Ta właściwość jest szczególnie skuteczna przy neutralizacji szkodliwych skutków wpływu wolnych rodników. 

- Alkalizuje organizm w zakresie pH = 8,5 – 9,5 (są najbardziej odpowiednie dla środowiska wewnętrznego organizmu).

- Bezpośrednie absorbowanie. Cząsteczki wody alkalicznej są połączone w znacznie mniejsze formacje (5-6 cząsteczek) niż zwykłej wody pitnej (10-13 cząsteczek). Dlatego, woda alkaliczna od razu przechodzi przez błony komórkowe i jest bezpośrednio angażowana w procesy metaboliczne (organizm nie potrzebuje dodatkowej energii na jej przetwarzanie).

- Bardziej ciekła. Napięcie powierzchniowe wody alkalicznej jest prawie dwa razy niższe niż wody wodociągowej.

- Większa zawartość tlenu. W wodzie alkalicznej dominują ujemne jony OH-. Dlatego, pijąc wodę alkaliczną organizm otrzymuje proporcjonalnie dodatkową dawkę tlenu. 

Jonizowana woda zalecana jest dla każdego, dla ludzi zdrowych w zastępstwie, za wodę zwykłą z kranu, czy mineralną oraz dla ludzi chorych, gdyż woda taka ma również leczniczy wpływ. Właściwości wody zjonizowanej charakteryzują dwa parametry: ORP- potencjał oksydacyjno redukcyjny i pH - wskaźnik charakteryzujący stężenie jonów wodorowych. ORP charakteryzuje się ładunkiem dodatnim lub ujemnym (mV), który uzyskuje woda zjonizowana (WA -, WK +). Wartości skali pH zawarte są w przedziale od 0 do 14 jednostek. Woda pitna neutralna ma pH ok. 7,0. PH wody alkalicznej sporządzonej przy pomocy jonizatora może wynosić od 8,0 do 11,0 (im wyższa liczba, tym bardziej alkaliczna jest woda), a wody kwasowej - od 6 do 2,4 (im mniejsza jest liczba, tym woda jest bardziej kwaśna).

Jonizator wody aQuator mini silver

      

 

 Jonizator wody aQuator mini silver jest urządzeniem  niemającym odpowiednika  w Europie. Tym urządzeniem lekko i szybko wyprodukujecie wodę zjonizowaną alkaliczną i kwasową. Urządzenie ma dodatkową funkcję – wytwarza wodę srebrną. Jonizatorem operuje się za pomocą 4 przycisków kontroli timera. Wystarczy wybrać potrzebny czas elektrolizy i wcisnąć przycisk START. Po upływie wybranego czasu urządzenie daje sygnał dźwiękowy i wyłącza się automatycznie. Jednorazowo jonizatorem aQuator mini silver można wyprodukować 1,1 l zjonizowanej wody alkalicznej i 0,4 l zjonizowanej wody kwasowej. Chcąc wytworzyć 1,5 l wody srebrnej wystarczy kilka sekund. 

Urządzenie, zanim trafi do sieci sprzedaży, przechodzi kilkustopniowy system kontroli jakości. Certyfikowany specjalista, w procesie produkcji, kilkakrotnie sprawdza niezawodność urządzenia, co do minimum zmniejsza możliwość, że klient otrzyma jonizator, który będzie miał jakieś, nawet minimalne wady.

Domowy jonizator wody aQuator mini silver to kompaktowe, bezpieczne, efektywne, niezawodne urządzenie. Wystarczy nalać wody i ustawić czas. Już po kilku minutach otrzymacie Państwo najzdrowszą wodę ze zwykłej kranówki w swym domu.

Wartości pH i ORP są oparte o badania urządzenia przeprowadzone w CENTRUM NAUK FIZYCZNYCH I TECHNOLOGICZNYCH, z zastosowaniem wody wodociągowej o temperaturze 18 °C, przewodności 550 us /cm i pH równym 7,4. Wartości pH i ORP wody wytworzonej przez urządzenie mogą się różnić od podanych w tabeli ze względu na inne właściwości fizyczno-chemiczne stosowanej wody.

Cena 1100,00 zł                                                 pobierz ulotkę (ulotka do wydruku)

Jonizator wody aQuator silver plus

--- Główne funkcje Aquator Silver Plus --- 

- Produkcja wody alkalicznej i kwasowej w tym samym czasie - w jonizatorach nalewowych można wykorzystać zarówno wodę kranową jak i wody butelkowane.
- Produkcja wody srebrnej  - po umieszczeniu elektrody srebrnej jonizator przestawia się na produkcję wody srebrnej (srebro koloidalne) mającej szczególne wartości prozdrowotne (eliminacja grzybów i bakterii). To unikalna funkcja dostępna jedynie w jonizatorach Aquator i PTV.
- Ustawienie żądanego pH - 
jonizator wyprodukuje wodę o zadanym poziomie pH. W tym modelu nie ma potrzeby ustawiania czasu jonizacji. Czas zostanie dobrany automatycznie do zadanego pH. 
- Sterowanie za pomocą konsoli - 
wyświetlacza z przyciskami do sterowania. Menu i wyświelane funkcję są w języku polskim, co sprawia, że obsługa urządzenia jest bardzo prosta.
- Pojemność 3L - produkcja jednorazowo aż 2,7 litra wody alkalicznej 
o pH do 9,2 i 0,3 l wody kwaśnej o bardzo niskim pH 2
Produkcja silnej wody kwasowej lub alkalicznej - woda kwasowa o pH <2 oraz alkaliczna o pH >11 - z tym urządzeniem to możliwe. Takie parametry są niedostępne dla większości jonizatorów przepływowych, których ceny są wielokrotnie wyższe. Wodę o skrajnych wartościach pH wykorzysujemy do profilaktyki antybakteryjnej (woda kwaśna) lub wypłukania pestycydów z warzyw (silna woda alkaliczna). 
- Materiały wysokiej jakości - Aquator wykonany jest z ekologicznych materiałów spełniających wymagania dla produktów sanitarnych i medycznych. Anoda wykonana z litego tytanu pokrytego stopem irydu i molibdenu. Katoda z chirurgicznej stali nierdzewnej. 
- Prostota obsługi - wystarczy wypełnić jonizator wodą, założyć pokrywę z elektrodami, wybrać żądany poziom pH.
Proste programowanie i wyświetlacz z menu w języku polskim:
Prezentacja menu jonizatora Aquator

Jonizatory Aquator są wolne od BPA (bisfenol A), związku o właściwościach szkodliwych dla zdrowia, który wykorzystywany jest masowo w produkcji plastikowych butelek do wody

--- Dane techniczne produktu ---
     Pojemność zbiornika jonizatora:  3 litry.
    Zasilanie: 220-230 V.
    Max PH/ORP 11,40/-915, Min PH/ORP 2,02/1144
    Zużycie energii w produkcji wody jonizowanej/srebrnej: 170W / 6W
    Średni czas elektrolizy przy wytwarzaniu wody jonizowanej 5 min.
    Średni czas elektrolizy przy wytwarzaniu wody srebrnej  2 sec.
    Średni czas elektrolizy przy wytwarzaniu 8PH - 5-7min, 9,2PH - 10-17min 
    Masa elektrody srebrnej (próba 999,9)  g 9,7+/- 0,1
    Dopuszczalna temperatura użytkowania 5-40oC
    Dopuszczalna wilgotność względna powietrza  do 80% przy temp. 25oC
    stopień ochrony przed wodą IP54
    Waga Jonizatora : ~ 1.2 kg.
Wymiary: 190 x 160 x 200mm
    Producent: Burbuliukas - Litwa

Aquator Silver Plus umożliwia produkcję wody o wysokim potencjale ORP (potencjał redukcji oksydacji)*

1. Parametry pH i ORP, gdy w naczyniu wyjmowanym jonizatora jest umieszczona elektroda jasna:

Aquator parametry ORP

.

2. Parametry pH i ORP, gdy w naczyniu wyjmowanym jonizatora jest umieszczona elektroda ciemna:

Aquator parametry ORP

* parametry osiąganego pH i ORP zależą mogą różnić się ze względu na ilość pierwiastków mineralnych zawartych w wodzie, którą zasilany jest jonizator.

.

Woda srebrna - działanie
Jonizator Aquator Silver posiada unikalną wśród jonizatorów cechę produkcji wody srebrnej. 
Obecność srebra koloidalnego w pobliżu wirusów, grzybów, bakterii lub innego jednokomórkowego patogenu wyłącza jego enzym odpowiedzialny za metabolizm tlenu. W ciągu kilku minut patogen dusi się i umiera, następnie jest usuwany z organizmu przez system odpornościowy. 
woda srebrna srebro koloidalne dzialanie choroby jonizator wody Aquator
W przeciwieństwie do antybiotyków farmaceutycznych, które niszczą enzymy wirusów tak samo jak enzymy komórek naszego organizmu, srebro koloidalne pozostawia „nasze” enzymy nienaruszone, ponieważ mają zupełnie inną budowę niż enzymy pierwotnego życia jednokomórkowego. W przypadku działania srebra, bakterie nie są w stanie wypracować mechanizmów obronnych i uodpornić się na jego działanie, tak jak ma to miejsce w przypadku antybiotyków.
Srebro koloidalne ma szczególne zastosowanie 
do eliminacji drożdżaków z rodziny candida odpowiedzialnych za szereg schorzeń.
Jonizatory Aquator umożliwiają produkcję wody o koncentracji srebra od 0,01 do 30 mg/L w zależności od wybranego czasu pracy urządzenia.
Woda srebrna jonizator Aquator srebro koloidalne stężenia leczenie

Przy codziennym spożyciu wody srebrnej stężenie nie powinno przekraczać 0, 01 mg/l (ONZ 48-1994). Taki poziom stężenia uzyskiwany jest jest po uruchomieniu urządzenia na 2 sekundy.

Elektroda srebrna jonizatora zawiera próbę srebra najwyzszej jakosci 99,99%.

Woda srebrna jonizator Aquator elektroda srebrna

Cena 1600,00 zł                                                   pobierz ulotkę

Jonizator przepływowy Prime Water 701-S - 7 płyt

NABLATOWY

  
Dane techniczne urządzenia:

Poziomy pH: pH 4,5-10*

Potencjał redox ORP (przeciwutleniania): do -700mV* ( *istnieje zależność od ilości minerałów w wodzie zasilającej) 

Maksymalna wydajność: do 4 litrów/min.

Żywotność filtrów (resurs): Filtr główny: 3 000l / filtr pomocniczy: 5 000l. Koszt 1 wkładu na wymianę 195 zł.

Wymiary urządzenia:(mm): 330 szer. x 150 gł. x 347 wys.

Waga: 6,5 kg
W zestawie: Akcesoria przyłączeniowe, tester do pomiaru poziomu pH wody. Instrukcja obsługi PL.

--- ATESTY ---

.
Jonizatory Prime Water posiadają polski atest higeniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, Państwowego Zakładu Higieny.
Materiały, mające kontakt z wodą, z których wykonany jest jonizator zostały z pozytywnym efektem poddane procedurze atestacji w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego w Warszawie. 
Wyrób otrzymał atest higieniczny oraz tytuł “PRODUKT Z ATESTEM”. 
Modele Prime Water są jedynymi jonizatorami w Polsce posiadającymi polską atestację higieniczną NIZP PZH
.

Atest higieniczny PZH jest świadectwem, że przedstawiony do oceny wyrób, podczas stosowania zgodnego z zaleceniami producenta, nie wpływa negatywnie na zdrowie i środowisko.
Wybierając markę Prime Water, wybierasz bezpieczny, atestowany w Polsce produkt.

atest higieniczny PZH produkt z atestem Prime

.

 

Specyfikacja techniczna:
Jonizatory Prime Water specyfikacja

Cena 3990,00 zł                                                                        pobierz ulotkę

pobierz ulotkę w języku angielskim

Jonizator przepływowy Prime Water 701-S - 7 płyt

PODBLATOWY

7 płytowy jonizator wody alkalicznej w wersji pod blatowej. 
Wysoka jakość wykonania, komfort użytkowania i trwałość dzięki zastosowaniu baterii na blatowej ze stali Inox. 
Produkt południowo koreańskiego producenta - Prime Water. 
 

Nowoczesny wygląd oraz najwyższe parametry jonizacji dzięki zastosowaniu zasilacza SMPS o mocy aż 450 Wat oraz technologii płyt platynowych perforowanych, zwiększających o 30% moc jonizacji 

Produkt z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji.

.
--- Jonizator Prime 701-S - wersja pod blatowa - kolor czarna perła---

Ten jonizator może pracować zarówno jako wersja na blatowa jak i pod blatowa. 
Dzięki dołączonej w tej ofercie baterii Prime Faucet zyskujesz najwyższy komfort użytkowania:

 Pełną funkcjonalność użytkowania jonizatora - bateria umożliwia uruchamianie urządzenia, wybór trybu pracy (woda alkaliczna, kwaśna, oczyszczona), poziomu jonizacji oraz wskazuje zużycie wkładów filtracyjnych, przepływ wody i tryb pracy prezentowane na kolorowym wyświetlaczu.

Najwyższą estetykę montażu - bateria z satynowej stali inox (jedyna w pełni stalowa bateria na rynku) posiadająca nowoczesną stylistykę wykonania, która nada niepowtarzalny wygląd kuchni.

✓ Cenne miejsce na blacie - baza jonizatora znajduje się pod blatem i nie ogranicza miejsca wokół zlewozmywaka.

 

 W zestawie: bateria Prime Faucet, przyłącze do wody, przewody zasilające do wody, przewód elektroniczny do połączenia baterii z bazą jonizatora (długość 1,1m), instrukcja obsługi PL.

Reszta parametrów taka sama jak w wersji nablataowej. Przy wersji podblatowej jednostka centralna jest montowana w szafce pod zlewem (lub na wolnym miejscu w innej szafce) i przewodami łączy się z baterią która jest zamontowana przy zlewozmywaku.

Montaż jonizatora nablatowego i podblatowego

Cena 4990,00 zł                                                                 pobierz ulotkę

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?